אודות

חברת TIM, מחלוצות החברות לייעוץ פיננסי ומשכנתאות בישראל, נוסדה בשנת 2004 ע"י יוסי שמואלי ואיל ליבוביץ יוצאי מערכת הבנקאות מתוך הצורך לתת מענה על המורכבות שבלקיחת משכנתא. השילוב בין הדרישות הרבות אותם מציבים הבנקים, ביחד עם חוסר הידע המקצועי והחוסר בכלים מתאימים של הלווה הסטנדרטי, הפכו את לקיחת המשכנתא למשימה קשה. תוסיפו לכך את הריכוזיות הנתונה בידי הבנקים והאינטרסים הכלכליים שלהם בכל הקשור למשכנתא שלכם, והתוצאה: הוצאה כלכלית לא מבוטלת, המכבידה על ניהולו התקין של התקציב המשפחתי. 

נסיבות אלה הובילו למסקנה הבלתי נמנעת כי נדרש כאן ליווי מקצועי, אמיתי ובלתי תלוי. כמנהלים בכירים ששימשו במשך שנים רבות בתפקידים שונים במערכת הבנקאית ומכירים אותה מבפנים, זיהינו את הצורך הזה והחלטנו להעניק לו את המענה הנדרש. החיזוק להחלטה נבע גם מתוצאות סקר שוק מקיף שערכנו, שמטרתו הייתה לאבחן את הצרכים הפיננסיים בלקיחת משכנתא. התוצאות הראו בבירור גם הן, כי הלווה הישראלי אינו מודע לכל השיקולים הנדרשים בהחלטה על קבלת משכנתא. 

טעויות בשיקולים אלה משמען נזק כספי גדול מאד בעתיד, שבהחלט ניתן למנוע אותן באמצעות ליווי מקצועי. בנסיבות אלו, החלטנו להקים את TIM, כשהחזון העומד לנגד עינינו -"לשנות את תרבות צריכת המשכנתאות בישראל". 
 

מאז הקמתה ועד היום, ליוותה TIM אלפי משפחות בדרכן אל הגשמת החלום ברכישת נכס מגורים ונשמח ללוות גם אתכם. חשוב לציין, כי השירותים שלנו מותאמים במדויק לצרכים שלכם. נציגנו ייפגשו עמכם, יבחנו לעומק את נתוני העסקה, יאתרו את החולשות והחוזקות ויבנו את התכנית המתאימה, המומלצת והנכונה ביותר עבורכם. וזאת כמובן, תוך הקפדה על ליווי פשוט, מקצועי ויעיל, שייסייע לכם לחסוך אלפי שקלים.

 

 

   

 יוסי שמואלי, מנכ"ל משותף
 יו"ר לשכת יועצי המשכנתאות בישראל 

 איל ליבוביץ, מנכ"ל משותף
 חבר לשכת יועצי המשכנתאות בישראל 
 
 

יועצי המשכנתאות לשירותך!

התקשר/י 1-700-553-558 או הזמן/י יועץ TIM לביתך...
 
 

ספרו לחברים על TIM